Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa/y

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji,
poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY
Miejsce pracy: GDAŃSK

zakres obowiązków:
  • prowadzenie kompleksowej ewidencji rozliczeń wspólnot mieszkaniowych,
  • ewidencja dokumentów księgowych wspólnoty mieszkaniowej (wyciągi bankowe, faktury zakupu, obciążenia na właścicieli),
  • naliczanie i rozliczanie zaliczek eksploatacyjnych, mediów i funduszy remontowych,
  • uzgadnianie i wyjaśnianie niezgodności sald kont analitycznych i syntetycznych kontrahentów i właścicieli,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych według indywidualnych potrzeb zarządcy nieruchomości dla wspólnot mieszkaniowych,
  • wprowadzanie oraz księgowanie dokumentów zgodnie z prawem i zasadami rachunkowości (dokumenty zakupowe, wyciągi bankowe) w spółce z o.o.,
  • wprowadzanie przelewów do systemu bankowego,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT,
  • wystawianie cyklicznych faktur sprzedaży w spółkach w grupie kapitałowej,
  • kontrola i prowadzenie windykacji należności,
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w dziale ewidencji wspólnot mieszkaniowych – dodatkowy atut,
  • znajomość programu do zarządzania nieruchomościami Weles3 – dodatkowy atut,
  • znajomość programu Comarch Optima – dodatkowy atut,
  • podstawowa wiedza w zakresie prawa podatkowego (VAT, CIT)
  • znajomości zagadnień dotyczących obsługi księgowej wspólnot mieszkaniowych,
  • dobra znajomość MS Office – w szczególności znajomość Excela,
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakty B2B
  • przyjazną atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim
  • atrakcyjne biuro w gdańskiej Oliwie
  • nowoczesne narzędzia usprawniające pracę
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • zniżki pracownicze w naszym autorskim Bistro Oliwa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".