Ogłoszenie nieaktualne

Księgowy / Księgowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: KSIĘGOWA/KSIĘGOWY
Miejsce pracy: Wiślina
(5 km od Pruszcza Gdańskiego)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • współpraca oraz udzielanie niezbędnego wsparcia członkom zespołu,
  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
  • obsługa kadrowo – płacowa,
  • analiza stanu rozrachunków z kontrahentami, windykacja,
  • udział w okresowych zamknięciach ksiąg,
  • pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych.

NASZE WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość),
  • doświadczenie w księgowości,
  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych (CIT, VAT, kadry, płace) oraz ustawy o rachunkowości,
  • skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • samodzielność w działaniu,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • punktualność i pracowitość,
  • mile widziana znajomość języków obcych.

TO OFERUJEMY:
  • perspektywę rozwoju zawodowego,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę,
  • płacę adekwatną do posiadanych umiejętności,
  • szkolenia,
  • pracę z dużym obszarem samodzielności.
Informacje o firmie
O nas
Carboline Polska to głównie producent wyrobów ogniochronnych. Wieloletnie doświadczenie związane z badaniami wyrobów ogniochronnych oraz świetna znajomość branży, pozwala nam na wskazywanie najkorzystniejszych rozwiązań technicznych oraz optymalizację kosztów zabezpieczenia całego obiektu.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Carboline Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: Słoneczna 29, 83-021 Wiślina (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: sekretariat@carbolinepolska.pl.