Ogłoszenie nieaktualne

Księgowy/a

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5300 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

OFERTA PRACY

Księgowy/a - EVAMATS Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Zakres odpowiedzialności (odpowiedzialność za procesy):
• Sporządzanie deklaracji ZUS
• Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz cywilnoprawnych
• Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, w tym akt osobowych
• Realizacja zadań związanych z prowadzeniem ksiąg rachunkowych Spółki
• Wystawianie faktur sprzedaży
• Rozliczanie wyciągów bankowych/raportów kasowych
• Wsparcie Głównej Księgowej

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia)
• Minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Znajomość aktualnych przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Bardzo dobra organizacja własnej pracy, samodzielność, odpowiedzialność i komunikatywność
• Doświadczenie w rozliczaniu podatku VAT
• Znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość, ebiuro symfonia, ZUS, NPI.
• Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Praca stacjonarna - Gdynia
• pełny etat
• praca w biurze, conajmniej 8 godzin dziennie. elastyczne godziny pracy
• wynagrodzenie od 5300 zł brutto do 7000 zł (+premia)

CV proszę wysłać na adres mailowy lub od razu dzwonić.