Ogłoszenie nieaktualne

Kucharz śniadaniowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista

Do restauracji My Place znajdującej się w Hotelu **** My Story w Gdyni, poszukujemy do stałej współpracy kucharza śniadaniowego.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Przygotowanie dań zgodnie z recepturami.
  • Dbanie o odpowiednią estetykę i jakość serwowanych dań.
  • Obsługa i dbanie o stan techniczny sprzętu i wyposażenia gastronomicznego.
  • Utrzymywanie porządku i higieny na stanowisku pracy, znajomość procedur.
NASZE WYMAGANIA
  • Chęci do pracy - warunek konieczny.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Pasja i zamiłowanie do gotowania.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, uczciwość.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność i zaangażowanie.
OFERUJEMY
  • Stabilną pracę (na stałe, nie tylko na sezon) w nowym 4 gwiazdkowym Hotelu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, praca w gronie profesjonalistów.
  • Stałe wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie/umowy o pracę uzależnione od Twojego doświadczenia,
  • Praca w profesjonalnie wyposażonej, nowej kuchni.
Zapraszamy :)

W odpowiedzi na ogłoszenie, proszę podać w tytule maila stanowisko, na które wpływa aplikacja.

Aktualizacja: 05.04.2023