Ogłoszenie nieaktualne

Kucharz/pomoc kuchenna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Zakres obowiązków:
  1. Dbałość o świeżość, jakość i estetykę podawanych potraw
  2. Nadzór nad jakością zamówionej żywności
  3. Racjonalne zarządzanie potrzebnymi składnikami
  4. Dopilnowanie porządku i przestrzegania zasad higieny w kuchni
  5. Dbanie o odpowiednie czyszczenie, przechowywanie i ewentualną wymianę przyrządów używanych w kuchni
  6. Przygotowywanie potraw według ustalonych receptur

WYMAGANIA :
  1. Doświadczenie na stanowisku kucharza i zdolność samodzielnej pracy
  2. Umiejętność pracy pod presją czasu
  3. Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  4. Dyspozycyjność
  5. Przykładanie wagi do utrzymywania jakości i estetyki podawanych dań
  6. Aktualne badania lekarskie do celów sanitarno - epidemiologicznych

OFERUJEMY :
  1. Stabilne warunki zatrudnienia (umowa zlecenie/ umowa o pracę)
  2. Wynagrodzenie oparte o doświadczenie i umiejętności
  3. Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  4. Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  5. Elastyczny grafik

Prosimy o przesłanie CV na adres: [ukryte]
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 26.04.2023