Kurier DHL kat. B (praca po przeszkoleniu )

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Usługi kurierskie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Przewoźnik świadczący usługi dla DHL poszukuję kuriera na stały rejon.
Praca będzie polegała na dostarczaniu i odbieraniu przesyłek od klienta,
Praca od poniedziałku do piątku + jedna sobota raz na 2 miesiące.
Praca w młodym zespole.
Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych typu BUS do 3,5 t
- dyspozycyjność i odpowiedzialność
- punktualność
- uczciwość
- niekaralność
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy jako kurier.
Obowiązki:
- dbałość o powierzony sprzęt ( samochód, skaner)
- terminowe rozliczanie się z pobranych przesyłek i dokumentacji
Oferujemy:
- samochód służbowy na czas wykonywanej pracy
- skaner
- terminowe wynagrodzenie stałe + procent od 3800 netto
- zapewniamy odzież firmową
- szkolenie do wyżej wymienionego zawodu
- możliwość stałej umowy o pracę po sprawdzeniu się

ZAPRASZAM DO KONTAKTU
[ukryte]

Aktualizacja: 24.05.2023