Ogłoszenie nieaktualne

Lakiernik jachtowy

Firmą
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • doświadczenie w lakierowaniu metodą hydrodynamiczną (mile widziane elementy wielkopowierzchniowe)
  • staranność, sumienność
Mile widziane
  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie lakiernik

Opis stanowiska

  • przygotowanie elementów do lakierowania
  • korzystanie z kart technicznych lakierów (TDS)
  • lakierowanie metodą hydrodynamiczną zgodnie z wymaganiami technologicznymi
  • obsługa zbiorników i pistoletów lakierniczych
  • obróbka finalna lakieru (poprawki, polerowanie)

Oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • stabilne zatrudnienie w branży jachtowej (brak kryzysu)
  • możliwość wyrabiania nadgodzin
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • dodatek relokacyjny 3000 zł netto
  • ubezpieczenie zdrowotne Luxmed za 1 zł
  • kartę Multisport za 35zł
  • program poleceń pracowniczych do 1000 zł/os
  • ubezpieczenie grupowe od 35 zł/os

Aktualizacja: 22.03.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl