Ogłoszenie nieaktualne

Lakiernik proszkowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4400 - 6100
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Przygotowywanie i podkładanie elementów do lakierowania
  • Wykonywanie przeglądów i kontroli stanu powierzchni przed lakierowaniem
  • Regulacja parametrów lakierowania proszkowego
  • Nakładanie lakieru proszkowego na detale aluminiowe przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi i urządzeń
  • Sprawdzanie jakości wykonanej pracy i dokonywanie ewentualnych poprawek
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy i utrzymanie narzędzi w dobrym stanie
  • Zapewnienie przestrzegania zasad bezpieczeństwa pracy i przepisów zakładowych
  • Współpraca z pozostałymi osobami w zespole
To oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym na dłuższy okres
  • premia zależna od wyników
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • dwie przerwy wliczone w czas pracy
  • bezpłatny parking pracowniczy
  • praca od poniedziałku do piątku - dwie zmiany
Informacje o firmie
Firma Proal Ltd sp. z o.o. w Wejherowie zajmuje się obróbką powierzchni detali aluminiowych dla swoich klientów, chromianowanie, szlifowanie, kulkowanie, malowanie proszkowe. Poszukujemy lakiernika proszkowego do naszego zespołu. CV wyślij mailowo lub złóż osobiście.

Aktualizacja: 22.11.2023