Ogłoszenie nieaktualne

Lakiernik samochodowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Obowiązki:
  • Lakierowanie karoserii pojazdów
  • Lakierowanie elementów wewnętrznych w pojazdach
  • Przygotowanie powierzchni pojazdów do lakierowania (szlifowanie, szpachlowanie, malowanie podkładowe)
  • Polerowanie nadwozia
  • Suszenie powłok; podstawowa wiedza z zakresu obsługi kabiny lakierniczej
  • Dobory odpowiednich kolorów; obsługa mieszalnika do lakierów
  • Wizualna kontrola jakości przeprowadzonego procesu
Wymagania:
  • wyuczony zawód lub doświadczenie na wyżej wymienionych stanowisku
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • precyzja i dokładność
  • prawo jazdy kat. B

CV prosimy przesyłać na adres: praca@motorcentrum.pl. Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez administratora tj. Motor Centrum Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w CV w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

Aktualizacja: 21.06.2023