Lakiernik samochodowy - pomocnik

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Obowiązki:
  • Przygotowanie powierzchni pojazdów do lakierowania (szlifowanie, szpachlowanie, podkładowanie)
  • Organizowanie oraz utrzymanie w czystości stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad racjonalnej organizacji pracy, przepisów bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej i środowiska
  • Czyszczenie i konserwacja narzędzi, maszyn i urządzeń blacharskich
  • Wykonywanie poleceń lakiernika samochodowego
Wymagania:
  • chęć zdobycia umiejętności i doświadczenia w serwisie blacharsko-lakierniczym
  • dokładność i sumienność
  • prawo jazdy kat. B
  • atutem będzie umiejętność polerowania nadwozia oraz podstawy lakierowania

CV prosimy przesyłać na adres: praca@motorcentrum.pl. Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez administratora tj. Motor Centrum Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w CV w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

Aktualizacja: 19.05.2023