Ogłoszenie nieaktualne

Lekarz

Firmą
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna
Poziom stanowiska
Specjalista

Oczekujemy:

  • wykształcenia medycznego (specjalista chorób wewnętrznych II st./ nefrolog/ w trakcie specjalizacji z nefrologii).
Warto z nami pracować, gdyż:
  • troszczymy się o bezpieczeństwo Twojej pracy,
  • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,
  • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie,
  • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić.

Opis stanowiska:

  • opieka lekarska nad pacjentami stacji dializ.
Oferujemy:
  • gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia,
  • formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt, zlecenie,
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aktualizacja: 14.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl