Lektor języka angielskiego w grupach dziecięcych

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Języki obce
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Do naszego oddziału na Morenie poszukujemy lektora języka angielskiego w grupach dziecięcych.
Od kandydata oczekujemy:
  •  znakomitego kontaktu z dziećmi
  •  kreatywności
  •  wykorzystania gier, zabaw ruchowych i plastycznych na zajęciach
  •  wykorzystania nowych technologii - aplikacji do nauki, tablicy interaktywnej
  • ukończonych studiów filologicznych
  • przynajmniej roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Obowiązki:
  •  lektor będzie przygotowywać i przeprowadzać zajęcia z języka angielskiego z przydzielonymi mu grupami (dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym)
  • lektor będzie realizować zajęcia w sposób kreatywny - to znaczy  oparciu o zaproponowane przez szkołę podręczniki oraz wykorzystując dodatkowe materiały, gry i zabawy językowe
  • lektor będzie prowadzić dziennik elektroniczny dla każdej z przydzielonych mu grup

Oferujemy:
  •  materiały w postaci podręczników i zestawów lektorskich dla każdej z grup
  •  szkolenie i wsparcie metodyczne
  •  szkolenie z używania nowych technologii
  •  grupy maksymalnie 8-osobowe
  •  miłą i życzliwą atmosferę kameralnej osiedlowej szkoły językowej :)

Jeśli lubisz pracę z dziećmi oraz cechuje Cię znakomite podejście do nich - ta oferta jest dla Ciebie! :)
Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Przeszkolimy Cię z naszych metod pracy oraz zapewnimy materiały do realizacji zajęć :)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [ukryte]

Informacje o firmie

Nasz zespół tworzą fantastyczne i kreatywne osoby, dla których ogromną wartością są wzajemne relacje z innymi oraz wspierające otoczenie. Wkładamy dużo serca w to aby się dobrze poznać, wymieniać doświadczeniem, służyć radą i wspierać w wyzwaniach, z którymi na co dzień mierzymy się w pracy nauczyciela. Regularnie spotykamy się na szkoleniach wewnętrznych, na których mamy okazję by wzajemnie się inspirować i rozwijać zawodowo. Nie brakuje nam też wspólnych wyjść poza pracą, dzięki którym zacieśniają się nasze przyjaźnie.

Tworzymy miejsce pracy, w którym wszyscy dobrze się znamy, wiemy który nauczyciel specjalizuje się w danych zajęciach oraz do kogo możemy zwrócić się po wsparcie i pomoc.

Jeśli masz odpowiednie kompetencje językowe, lubisz się szkolić w zakresie metodyki nauczania, jesteś gotowy aby dzielić się swoim doświadczeniem oraz cechuje Cię otwartość na potrzeby innych - powinieneś wspaniale odnaleźć się w naszym zespole.

Aktualizacja: 01.08.2023