Likwidator Szkód Majątkowych - likwidacja uproszczona

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Biuro Operacji i Likwidacji Szkód

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Jelitkowska 49

Twój zakres obowiązków:

  • samodzielna likwidacja szkód,
  • analiza informacji i dokumentów niezbędnych do weryfikacji roszczeń,
  • określanie odpowiedzialności ERGO Hestii za szkodę i wydawanie decyzji odszkodowawczych,
  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem w ramach zleconej likwidacji,
  • wprowadzanie oraz kontrola poprawności danych w programach wspierających proces obsługi szkód.

Nasze wymagania:

  • odpowiedzialna postawa wobec pracy,
  • bardzo dobra organizacja czasu,
  • dokładność, otwartość i komunikatywność,
  • umiejętności analizowania dokumentacji i podejmowania decyzji,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub likwidacji szkód,
  • wykształcenie wyższe lub studia w trakcie.

To oferujemy:

  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę bez okresu próbnego, możliwość przejścia na umowę na czas nieokreślony po roku),
  • pracę w systemie hybrydowym (tydzień z biura/tydzień z domu),
  • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7-9),
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
  • duże możliwości rozwoju wewnątrz organizacji (prowadzimy wiele rekrutacji wewnętrznych),
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
  • pakiet benefitów, w tym m.in.: dofinansowanie do posiłków, opieka medyczna i dentystyczna, konkursy pracownicze, darmowy obiad za dojazd do pracy rowerem
  • doskonała lokalizacja (100 metrów od plaży).

Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w przycisk „aplikuj”.