Listonosz samochodowy_Gdańsk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kurierzy / Dostawcy,
Usługi kurierskie
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Miejsce pracy: Gdańsk-Łostowice; Gdańsk Wrzeszcz; Gdańsk- Jasień

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny (docelowo na czas nieokreślony); praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:
  • przygotowanie korespondencji do doręczenia,
  • doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych,
  • bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usług,
  • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań z wykorzystaniem tabletu.
  Dołącz do nas, jeśli:
  • masz prawo jazdy kategorii B i własny samochód, który możesz wykorzystać do pracy,
  • jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną,
  • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi.
Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.  U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej, trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • kartę Multisport na korzystnych warunkach, pocztowe grupy sportowe,
  • karty rabatowe na paliwo oraz zniżki u partnerów biznesowych, zwrot kosztów za używanie własnego samochodu (nieopodatkowane).
Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj poprzez stronę www.poczta-polska.pl lub zadzwoń pod nr tel. [ukryte] .