Ogłoszenie nieaktualne

Lutowacz- monter

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
  • Prace lutownicze i monterskie układów chłodniczych i pomp ciepła - realizacja zadań w zgodności z otrzymaną dokumentacją techniczną, lutowniczą  oraz przekazanymi informacjami od przełożonego
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z określonymi instrukcjami
  • Wykonywanie powierzonych zleceń produkcyjno-prototypowych zgodnie z założeniami
Wymagania:
  • Umiejętność i doświadczenie w lutowaniu twardym elementów miedzianych i miedzianych ze stalą nierdzewną (mile widziane uprawnienia lutowania twardego metodą 912).
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Zdolności manualne
  • Obsługa narzędzi pomiarowych i elektronarzędzi
  • Umiejętność współpracy, komunikatywność
  • Samodzielność w działaniu i inicjatywa
Oferujemy:
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze z bezpłatnym parkingiem.
  • Możliwość dołączenia do programu PPE oraz IKE / IKZE na preferencyjnych warunkach.
  • Bogaty pakiet opieki medycznej dla całej rodziny