Magazynier. Pracownik Magazynu w Sklepie Stacjonarnym i Internetowym.

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5200 - 5800
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt,
Pracownicy magazynowi,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy

Mennica Gdańska to firma, która zatrudnia obecnie ok. 20 osób i stale się rozwija. Nasz zespół jest bardzo zgrany i pomocny, a branża wyjątkowo ciekawa – możesz być częścią firmy, która jako jedyna na świecie ma prawo do emisji monet z Wiedźminem, Robertem Lewandowskim i fantastycznym światem Stanisława Lema!

Kogo szukamy?

Jakie będą Twoje zadania?
- nadawanie przesyłek
- pakowanie paczek
- przyjmowanie dostaw
- obsługa programu magazynowego w zakresie obrotu towarowego
- odpowiedzialność za rozmieszczenie towaru w magazynie
- kompletacje towarów
- przygotowanie i wysyłka towaru do klienta
- obsługa wydań towaru na miejscu

Czego od Ciebie oczekujemy?
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- dobrej organizacji pracy i samodzielności
- skrupulatności
- podstawowej znajomości obsługi ERP
- sprawnego poruszania się w środowisku Google Docs
- znajomości podstawy programu Excel i podstaw zasad obrotu towarowego

Na jakie warunki możesz liczyć?
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- 3-miesięczny okres próbny
- praca od poniedziałku do piątku od 8 do 16
- samodzielne stanowisko pracy
- praca biurowa
- atrakcyjne wynagrodzenie

Przewidywany termin zatrudnienia: styczeń-luty 2024

Dodatkowe benefity:
- karta lunch
- karta Multisport
- dodatek zdrowotny
- ubezpieczenie na życie

Aplikuj, przesyłając nam swoje CV ze zdjęciem na adres: [ukryte] , podając nazwę stanowiska pracy.
Informacje o firmie
Firma Mennica Gdańska powstała w 2010 roku. Działalność firmy nawiązuje do menniczych tradycji Gdańska. Naszą główną ofertę stanowią: monety polskie, zagraniczne, bulionowe, a także katalogi i akcesoria numizmatyczne.
Posiadamy podpisane umowy o współpracy z Narodowym Bankiem Polskim, Mennicą Polską oraz mennicami i dystrybutorami monet z mennic: Perth Mint, Royal Australian Mint, Royal Canadian Mint.
Prowadzimy sprzedaż dla klientów z Polski i całego świata.
Pracujemy w godzinach 8-16.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).