Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5900 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Oczekiwania wobec kandydata:
  • Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych,
  • Prawo jazdy kategorii co najmniej B
  • Punktualność i systematyczność
  • Chęć rozwoju osobistego i podejmowania nowych wyzwań
  • Dobra organizacja pracy
Zadania i  obowiązki:
  • Sprawdzanie dostaw zgodnie z dokumentami
  • Oklejanie otrzymanego towaru naszymi etykietami
  • Rozwożenie towaru do klientów
  • Przyjmowanie towaru na magazyn
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie handlowej
  • Stabilne warunki płacowe
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stacjonarną pracę
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju swoich umiejętności
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą handlową, o wieloletnim doświadczeniu w branży elementów złącznych. Wiele osób z obecnej załogi stanowią pracownicy o długoletnim stażu i poczuciu wspólnej wartości. Skupiamy się na realizacji wyznaczonych celów, których osiąganie przynosi wszystkim dodatkowe profity. Aktualnie poszukujemy osoby do przyjmowania towaru aby poprawić przepływ towaru przez magazyn. Nie szukamy zwykłego magazyniera, ale świadomego praw i obowiązków członka zespołu.

Aktualizacja: 15.06.2023