Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Załadunki i rozładunki dostaw wychodzących i przychodzących,
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej w zakresie przyjęć do magazynu, rozchodów i ruchów między magazynowych,
  • Prowadzenie dokumentacji i ewidencji w zakresie gospodarki magazynowej,
  • Zabezpieczenie procesów produkcyjnych poprzez wydania surowców,
  • Obsługa wózków widłowych,
  • Składowanie palet w magazynie wysokiego składowania i prawidłowe nadawanie alokacji,
  • Wystawianie dokumentów magazynowych,
  • Współpraca z innymi działami w firmie
Nasze wymagania
  • Doświadczenie na stanowisku Magazyniera,
  • Uprawnienia na wózki widłowe kat. II WJO wydane lub potwierdzone przez UDT,
  • Znajomość obsługi komputera i programu MS Office (Excel, Outlook),
  • Znajomość programów magazynowych i skanera będzie dodatkowym atutem.
To oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie WestRock będącej liderem w branży poligraficznej
  • Pewność terminowej wypłaty wynagrodzeń
  • Przychodząc do firmy zadbamy o Twoje wdrożenie, będziesz pod opieką doświadczonego operatora, który podzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniem
  • Oferujemy Tobie motywujący, miesięczny system premiowania
  • Dajemy możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (program w całości finansowany jest przez Pracodawcę)
  • Pracodawca sfinansuje Twój podstawowy pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansujemy Twoje ubezpieczenie na życie i kartę multisport

  • Dajemy możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Zapewnimy możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych Akademii WestRocka
  • Oferujemy Program Rekomendacji Pracowników, możesz otrzymać do 4 tys. zł brutto za polecenie pracownika do naszej firmy
  • Dbamy o naszych pracowników, dlatego finansujemy: bonus wakacyjny, bonus świąteczny, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników, zapomogi losowe
  • Dofinansujemy Twoje studia i naukę języków obcych
  • Zapewnimy Tobie bardzo dobre warunki pracy (praca na przestronnej
    i uporządkowanej hali produkcyjnej, zaplecze socjalne: pokoje śniadań
    oraz szatnie, STREFA RELAKSU: fotele masujące)
  • Dołączysz do firmy, która dba o dobrą atmosferę (programy doceniania pracowników, spotkania integracyjne, spotkania świąteczne, akcje charytatywne i społeczne)
Swoje CV wyślij na adres: [ukryte]

Aktualizacja: 20.10.2023