Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Magazynier

LOTOS Serwis
obejmuje kompleksowe świadczenie usług serwisowych, remontowych, inwestycyjnych, montażowo-rozruchowych oraz pomiarowych i diagnostycznych. Wielobranżowe zespoły specjalistów pod nadzorem kierowników projektów pozwalają spółce realizować zadania, począwszy od koncepcji, projektowania, poprzez kompletację i koordynację dostaw, wykonanie, aż do przekazania do użytkowania włącznie.

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:
  • przyjmowanie i wydawanie materiałów hutniczych
  • prawidłowe rozmieszczanie i znakowanie materiałów
  • obsługa systemu SAP w zakresie bieżącej ewidencji przychodów i rozchodów
  • kontakt w Działem Zakupów w zakresie wyjaśniania różnic i rozbieżności oraz kwestii reklamacyjnych
  • dbanie o właściwe relacje z klientami magazynu
CO JEST DLA NAS WAŻNE:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera
  • wiedza z zakresu logistyki magazynowej
  • aktualne uprawnienia UDT, poparte praktyczną umiejętnością prowadzenia wózków widłowych
  • mile widziana znajomość programu SAP

CO SPRAWIA, ŻE WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:
  • interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny pakiet Benefitów:
    - opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę
    - Szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
    - możliwość zakupu Karty MultiSport i Medicover Sport, zniżki na stacjach paliw ORLEN
  • współpraca z wysokiej klasy specjalistami w branży naftowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH OSÓB BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROCESACH REKRUTACYJNYCH (PRACA, STAŻ, PRAKTYKI) ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest LOTOS Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-718) ul. Elbląska 135 (dalej: LOTOS Serwis Sp. z o.o.). Kontaktowy numer telefonu do administratora danych: (58) 308 80 60. Z administratorem danych może się Pani/Pan skontaktować także: wysyłając wiadomość e-mail na adres: odo@lotosserwis.pl, listownie na adres: 80-718 Gdańsk ul. Elbląska 135. 2. PEŁNOMOCNIK DS. OCHRONY DANYCH Administrator danych wyznaczył Pełnomocnika ds. ochrony danych. Jest to osoba, z którą może się Pani/Pan kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Do kontaktu z Pełnomocnikiem ds. Ochrony Danych w LOTOS Serwis Sp. z o.o. służy następujący adres email: odo@lotosserwis.pl.pl. Z Pełnomocnikiem ds. Ochrony Danych można skontaktować się także pisemnie na adres siedziby Spółki LOTOS Serwis Sp. z o.o., wskazany w pkt 1, z dopiskiem Ochrona Danych. Dane dot. Pełnomocnika ds. Ochrony Danych Osobowych dostępne są również na stronie www.lotosserwis.pl w zakładce Ochrona Danych Osobowych. CEL I PODSTAWY PRZETWARZANIA Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w poniższych celach: przeprowadzenia procesu rekrutacji polegającego m.in. na: przyjęciu ofert, wybór kandydatów; weryfikacji posiadanych kwalifikacji i umiejętności niezbędnych do pracy na stanowisku, na które Pani/Pan rekrutuje; wykonanie testów umiejętności i/lub kwestionariuszy, w przypadku gdy wyrazi Pani/Pan zgodę; przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku gdy wyrazi Pani/Pan zgodę; prowadzenie korespondencji z Panią/Panem, prowadzenie badania poziomu satysfakcji Pani/Pana z udziału w procesie rekrutacyjnym, wewnętrzne cele administracyjne takie jak zarządzanie personelem, statystyczne, raportowanie, obsługa, dochodzenie i obrona w razie zaistnienia wzajemnych roszczeń. Podstawy przetwarzania danych: art. 6 ust. 1 lit b RODO (dane niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy); art. 6 ust. 1 lit. c RODO (dane wynikające z art. 22¹ § 1-2 Kodeksu pracy); art. 6 ust.1 lit. a RODO (zgoda na przetwarzanie danych, których podanie nie wynika z Kodeksu pracy (dane dodatkowe)); art. 6 ust.1 lit. a RODO (zgoda na przetwarzanie danych w innych procesach rekrutacyjnych); art. 6 ust. 1 lit f RODO (prawnie usprawiedliwiony interes LOTOS Serwis Sp. z o.o. polegający na prowadzeniu korespondencji z kandydatem, badania poziomu satysfakcji z udziału w procesie rekrutacyjnym, obsłudze, dochodzeniu i obrony w razie zaistnienia wzajemnych roszczeń). W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na wykonanie przez LOTOS Serwis Sp. z o.o. podczas procesu rekrutacji testów i/lub kwestionariuszy podstawą prawną przetwarzania będzie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo odmowy wzięcia udziału w wypełnieniu testu i/lub kwestionariusza, co nie wpłynie na przebieg rekrutacji, ale uniemożliwi LOTOS Serwis Sp. z o.o. uzyskania dodatkowych informacji o Pani/Panu. W sytuacji, gdy stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje wymaga przedstawienia zaświadczenia o niekaralności, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa LOTOS Serwis Sp. z o.o. będzie wymagał dostarczenia informacji o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego. (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. c RODO). ODBIORCY DANYCH Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty współpracujące z  LOTOS Serwis Sp. z o.o., którym zlecone zostały usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom systemów i usług IT, podmiotom wspierającym LOTOS Serwis Sp. z o.o. w procesach rekrutacji. Podmioty, o których mowa powyżej, przetwarzają dane na podstawie zawartych z LOTOS Serwis Sp. z o.o. umów. OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH Pani/Pana dane zgromadzone w procesie rekrutacyjnym będą przetwarzane przez czas niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy od daty przesłania aplikacji w ramach danego procesu rekrutacyjnego lub cofnięcia wyrażonej zgody bądź złożenia skutecznego sprzeciwu wobec danych przetwarzanych w celach realizacji prawnie uzasadnionych interesów LOTOS Serwis Sp. z o.o. W  przypadku wyrażonej przez Panią/Pana dodatkowej zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, dane te będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od daty przesłania aplikacji lub do czasu wycofania uprzednio wyrażonej zgody. W przypadku, gdy Pani/Pana kandydatura będzie wykorzystywana w przyszłym procesie rekrutacyjnym dane te będą przetwarzana przez okres wskazany w zdaniu pierwszym. PRAWA OSÓB, KTÓRYCH DANE DOTYCZĄ Przysługują Pani/Panu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wycofania zgody - w dowolnym momencie może Pani/Pan wycofać każdą ze złożonych zgód np. pisemnie na adres administratora, o którym mowa w pkt. 1 lub pocztą elektroniczną na adres: odo@lotosserwis.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem; prawo dostępu do danych osobowych; prawo żądania sprostowania danych osobowych; prawo żądania usunięcia danych osobowych; prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych; prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację w przypadkach, kiedy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora; prawo do przenoszenia Pani/Pana danych osobowych, tj. prawo otrzymania od nas Pani/ Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych lub zażądać, abyśmy przesłali Pani/Pana dane do innego administratora. Jednakże zrobimy to tylko jeśli takie przesłanie jest technicznie możliwe. Prawo do przenoszenia danych osobowych przysługuje jedynie do tych danych, które przetwarzamy na podstawie umowy z Panią/Panem lub na podstawie Pani/Pana zgody. 7. PRAWO DO WNIESIENIA SKARGI Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. INFORMACJA O WYMOGU PODANIA DANYCH Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne. Używając przycisku Aplikuj potwierdza Pani/Pan prawdziwość danych oraz wyraża zgodę na przetwarzanie przez LOTOS Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-718), ul. Elbląska 135, danych osobowych których obowiązek przekazania nie wynika bezpośrednio z przepisów prawa, zawartych w dokumentach aplikacyjnych (list motywacyjny, cv, formularz rekrutacyjny) w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu lub staż lub praktyki. DODATKOWE INFORMACJE: LOTOS Serwis Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Przesłane dokumenty aplikacyjne nie będą zwracane. W dowolnym momencie może Pani/Pan wycofać powyższą zgodę, pisemnie na adres administratora tj.  LOTOS Serwis Sp. z o.o. 80-718 Gdańsk, ul. Elbląska 135, z dopiskiem Ochrona Danych Osobowych lub mailowo na adres: odo@lotosserwis.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem.