Magazynier w sklepie komputerowym

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3500 - 4000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Monterzy, serwisanci,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy

Potrzebujemy osoby do pomocy w pracy z towarem. Od momentu przyjścia produktów na sklep / magazyn po przygotowanie produktów do wysyłki dla kurierów.

Jesteśmy firmą komputerową działającą od 1997 roku. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną w Domu Handlowym Jantar we Wrzeszczu oraz sprzedaż internetową.
W przypadku sprzedaży wysyłkowej specjalizujemy się w drukarkach.
W sklepie stacjonarnym zajmujemy się także podzespołami komputerowymi oraz montażem komputerów z części.

Praca jest w 100% stacjonarna w naszym sklepie komputerowym od 10 do 18

Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie dostaw towaru
  • Przynoszenie produktów do wysyłki na wózku paletowym
  • Zgłoszenia gwarancyjne (głównie drukarek, nie naprawiamy ich bezpośrednio, ale podstawowa wiedza na ich temat będzie atutem
Mile widziane:
  • montaż komputerów stacjonarnych
  • serwis komputerów (sporadycznie laptopów)
  • łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami, otwartość, komunikatywność
  • znajomość podstawowych dokumentów księgowych i programów np. Subiekt GT
  • znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie z sprzedażą internetową oraz na Allegro
  • Podstawowa znajomość grafiki komputerowej
Oferujemy:
  • pracę w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne wynagrodzenie
Prosimy o przesłanie CV na adres:  [ukryte]
lub pocztą na adres:

KOZAK
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk Wrzeszcz

z dopiskiem "PRACA"

Skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę w sklepie, po której nastąpi decyzja o zatrudnieniu.