Magazynier/operator wózka widłowego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • rozładunek  towarów drobnicowych, gabarytów fizycznie oraz ich weryfikacja i przyjęcie do systemu WMS
  • kontrola ilości, jakości przyjmowanych towarów na wejściu i wyjściu
  • realizacja wyznaczonych celów miesięcznych KPI
  • składowanie towarów na cross-docking jak również na wysoki skład  do 10m
  • kompletacja oraz załadunek wysyłek do klientów zgodnie z otrzymanymi wytycznymi
  • zapewnienie prawidłowej dokumentacji obrotu towarowego w magazynie
  • dbałość o porządek w magazynie oraz powierzone mienie.
  • obsługa wózków widłowych

Wymagania:
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków magazynowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (super! choć u nas też możesz je zdobyć)
  • znajomość procesów magazynowych
  • samodzielność i efektywność w działaniu
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat u bezpośredniego pracodawcy
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-20 (praca dwuzmianowa)
  • motywacyjny system wynagradzania połączony z wynikami pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. mieszkania wypoczynkowe, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, nauka języków, wyjazdy integracyjne, PPE)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • Przeczytaj więcej o naszych benefitach
Aby aplikować wejdż na naszą stronę www.dta.com.pl - zakładka Praca i wypełnij formularz.
Czekamy :)

Informacje o firmie
DTA to grupa firm o zasięgu międzynarodowym, oferujących usługi w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyki kontraktowej. Działamy od 1991 roku. Certyfikat AEO potwierdza naszą wiarygodność jako solidnego partnera w międzynarodowej wymianie towarowej.

Aktualizacja: 17.10.2023