Majster/ Inżynier budowy/ kierownik robót

Deweloper: Altiga

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Planowanie, organizacja i kontrola robót budowlanych
  • Organizacja procesów dostaw materiałów
  • Tworzenie harmonogramów
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej
  • Odbiory robót budowlanych,
  • Wykonywanie obmiarów robót,
  • Udział w procesie rozliczania i przygotowania dokumentacji odbioru robót,
  • Koordynacja procesu usuwania usterek i zgłoszeń

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane,( ostatni rok studiów, studenci studiów zaocznych)
  • Znajomość MS Office, Auto Cad,
  • prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność,
  • Zaangażowanie i kreatywne podejście w celu realizacji zadań

Oferujemy:
  • uczestniczenie przy realizacji projektów mieszkaniowych
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt
  • Auto służbowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz odbycia praktyk w celu uzyskania uprawnień budowlanych

Informacje o firmie
Altiga to firma rodzinna działająca na rynku od 2017 roku. Głównym zadaniem firmy jest realizacja projektów deweloperskich, których w swojej historii z sukcesem zrealizowała kilka. W najbliższym czasie planowany jest start kilku inwestycji na terenie trójmiasta i okolic co wiąże się z koniecznością zwiększenia zatrudnienia wykfalifikowanej kadry. zapraszamy do współpracy.

Aktualizacja: 30.01.2024