Ogłoszenie nieaktualne

Majster budowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
11000 - 14000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Kierownik,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nasze wymagania
  • 10 letnie doświadczenie na budowie - zależy Nam na osobie, która wie o budowie wszystko, albo prawie wszystko
  • wykształcenie techniczne budowlane - nie musisz być inżynierem
  • doświadczenie w pracach wykończeniowych - aby móc rozliczać innych z ich pracy trzeba wiedzieć, czy wykonują ją dobrze i w odpowiednim czasie
  • dyspozycyjność - w sytuacjach awaryjnych godziny pracy mogą być inne
  • mile widziana gotowość do delegacji - 100% kosztów pokrywa firma + premia (większość inwestycji realizowana na terenie Trójmiasta, jednak mogą się zdarzyć pojedyncze kontrakty np. w Łodzi)
  • prawo jazdy kat. B - dostaniesz auto służbowe

To oferujemy
  • samochód służbowy do użytku prywatnego - auto marki FORD nowe lub z minimalnym przebiegiem
  • udział w ciekawych inwestycjach (banki krwi, laboratoria, uczelnie, szpitale, zabytki)
  • szkolenia - Ty wskazujesz w jaki sposób chcesz doszkolić siebie lub Nasz zespół - My płacimy.
  • służbowy telefon - do użytku prywatnego
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników, doświadczenia i umiejętności
  • praca w ambitnym i zgranym zespole
  • pomoc we wdrożeniu się do pracy - nie martw się, nie zostaniesz rzucony od razu na głęboką wodę. Zadbamy o to, aby Twój start u Nas był możliwie bezstresowy. Na początku poznasz Nasze bieżące Inwestycje oraz poznasz Naszych dostawców, podwykonawców, Inwestorów oraz ogólną specyfikę pracy w Naszej firmie. Stopniowo w miarę swoich możliwości będziesz przejmował kolejne obowiązki.
 Twój zakres obowiązków
  • nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami
  • zadaniowe rozliczanie pracowników
  • realizacja prac zgodnie z dokumentacją i harmonogramem we współpracy z biurem budowy
  • zamówienia, przyjmowanie i kontrola materiałów na budowie
  • ewidencja sprzętu
  • przestrzeganie i kontrola BHP
Informacje o firmie
Husaria Development Sp. z o.o. to spółka specjalizująca się w przebudowach i budowach obiektów użyteczności publicznej. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy w związku z dynamicznym rozwojem zwiększyliśmy znacznie stan osobowy inżynierów oraz pracowników administracyjnych. Teraz przyszła pora na optymalizację pracy Naszych pracowników budowlanych. Liczymy, że będziesz osobą, która mówiąc potocznie "ustawi" pracę tak, aby budowa szła możliwie gładko, a problemy techniczne jak i kadrowe były rozwiązywane przy Twoim udziale sprawnie i szybko. Ze swojej strony obiecujemy, że otrzymasz wszystkie potrzebne narzędzia i środki, aby usprawnić pracę całego zespołu. Czekamy na Twoje CV.

Aktualizacja: 23.11.2023