Ogłoszenie nieaktualne

Majster robót dekarskich

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (do)
12400
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych z zakresu pokryć dachowych i izolacji przeciwwodnych na starych lub nowych obiektach zatrudni na stanowisku:

Lokalizacja budów:  woj. pomorskie

Zadania:
  • Kierowanie, nadzorowanie i planowanie robót w zakresie dachów płaskich -  remonty dachów budynków przemysłowych, dachy na nowych obiektach kubaturowych i developerskich,
  • Kontakty z podwykonawcami i rozliczanie robót,
  • Nadzór nad jakością i terminowością,
  • Tworzenie harmonogramów prac oraz dostaw materiałów i sprzętu
  • Kontakty z kontrahentami, ustalanie robót zamiennych i dodatkowych, doradzanie w kwestiach technicznych.
 Wymagania:
  • Doświadczenie w pracach dekarskich, znajomość technologii dachów płaskich,
  • Umiejętność kierowania ludźmi, organizowania pracy na budowie, zarządzenie kadrą pracowniczą, umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność budowanie dobrych relacji z pracownikami, współpracownikami, przełożonymi, podwykonawcami,
  • Dobra komunikacja i umiejętność przekazywania jasnych informacji technicznych,
  • Biegła obsługa komputera,
  • Prawo jazdy kat. B.
Gwarantujemy:
  • Samodzielne stanowisko pracy w nowoczesnej organizacji,
  • Ciekawą pracę w branży z dużym potencjałem rozwojowym na terenie Pomorza,
  • Możliwość rozwijania wiedzy, szkolenia u czołowych producentów materiałów do dachów płaskich,
  • Stabilne zatrudnienie -  umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – zadzwoń i zapytaj o szczegóły,
  • Auto służbowe i inne niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą aplikacji lub na adres: ar(malpa)pracownicybudowlani.pl
W razie pytań proszę dzwonić - [ukryte] (Ania)
Nie odbieram? Wyślij SMS o treści Majster robót dekarskich, oddzwonię!

Nr wpisu do rejestru 13 471