Ogłoszenie nieaktualne

Manager Restauracji

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
9000 - 13000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak
Rekrutacja online
Tak

Poszukujemy osoby z pasją do zdrowego stylu życia, kulinariów, posiadającej doświadczenie w zarządzaniu zespołem gastronomicznym. VANA oferuje unikalną okazję dla ambitnego, pełnego zapału managera, pragnącego od samego początku brać udział w tworzeniu zupełnie nowej restauracji.

Zakres obowiązków:
  • Budowanie wizerunku marki wśród gości restauracji i na rynku lokalnym,
  • Zarządzanie i koordynowanie pracy zespołu,
  • Tworzenie budżetu i kontrolowanie kosztów,
  • Przygotowywanie i optymalizowanie grafików pracy,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Kontrolowanie magazynu, sporządzanie zamówień i inwentaryzacja,
  • Kontakt z dostawcami,
  • Wsparcie działań marketingowych i PRowych,
  • Kontrolowanie czystości i porządku w lokalu,
  • Dzienne raportowanie wyników do zarządu,
  • Rekrutacja pracowników restauracji,
  • Moderacja na profilach social mediowych (odpowiedzi na wiadomości i komentarze).

Wymagania:
  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku managera/kierownika w branży gastronomicznej,
  • Umiejętność zarządzania i motywowania zespołu,
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i szkoleń dla pracowników,
  • Znajomość języka angielskiego min. B2,
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Wysoka kultura osobista, serdeczność do gości i pracowników,
  • Umiejętność planowania, analitycznego myślenia,
  • Rzetelność, terminowość i dbanie o szczegóły,
  • Posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych,
  • Doświadczenie w tworzeniu menu i zarządzaniu food costem,
  • Znajomości trendów i innowacji w branży gastronomicznej,
  • Samodzielność i gotowość w podejmowaniu decyzji,
  • Gotowość do pracy w weekendy i święta, dyspozycyjność,
  • Dyscyplina w zarządzaniu czasem.

Mile widziane:
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość pakietu Office,
  • Zainteresowanie zdrowym jedzeniem, dietetyką,
  • Znajomość języków obcych.

Oferujemy:
  • Stabilną współpracę,
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Telefon służbowy,
  • Zniżki na posiłki w lokalu,
  • Spotkania integracyjne i udział w firmowych eventach,
  • Dofinansowania do wybranych wydarzeń sportowych tj. maratony, biegi, wyścigi,
  • Perspektywę awansu.

Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i w pełni zaangażować się w rozwijanie restauracji VANA, czekamy na Twoje CV! Prosimy o przesłanie aplikacji do 18.09.2023 na: [ukryte] .

Informacje o firmie
VANA to nie tylko kolejna restauracja na mapie Trójmiasta. To koncept gastronomiczny dedykowany dla osób aktywnych i dbających o zdrowie. Otwarcie w listopadzie otworzy się w gdańskim Garnizonie.
W naszej ofercie znajdą się między innymi kolorowe smoothie bowle, świeże sałatki, apetyczne bowle proteinowe, aksamitne avocado tosty czy przepyszne bezcukrowe desery. Nasza restauracja to nie tylko smakowite dania, ale również miła i relaksacyjna atmosfera!
Wierzymy, że zdrowie na lata zaczyna się od tego co jemy i pragniemy serwować naszym gościom dania oparte na świeżych i pożywnych składnikach, wspierając ich codzienne wybory żywieniowe.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do VANA sp. z o.o. z siedzibą w: Jaśkowa Dolina 73A/11, 80-286 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: garnizon@vanaeats.com.

Aktualizacja: 28.08.2023