Manikiurzystka Manicurzystka

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
3500 - 6500
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Nr ref: 7

Co oferujemy?
  • kontrakt / umowę B2B
  • cały etat
  • możliwość pobierania zaliczek
  • możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzin
Czego oczekujemy?
  • dyspozycyjności od zaraz
  • zdolności manualne oraz zainteresowanie aktualnymi trendami
Oczekujemy gotowości:
  • do pracy w systemie zmianowym
Benefity:
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenia dodatkowe / możliwość zdobycia uprawnień
  • zniżki pracownicze
Informacje o firmie
Zatrudnimy Manikiurzystkę Manicure do gabinetu kosmetycznego w Gdyni Redłowie.
Praca w przyjaznej, miłej atmosferze.
Twój zakres obowiązków
Manicure jest Twoją pasją? Uwielbiasz ludzi i dobrą energię? Już dziś dołącz do naszego Teamu na stanowisko Manicurzystki.
Poszukujemy do zatrudnienia w naszym gabinecie osoby o miłej aparycji, uśmiechniętej, otwartej, pozytywnej która oddaje się swojej pracy i uwielbia to co robi tak jak my .
Nasze wymagania
  • Pozytywne nastawienie, uczciwość, dyspozycyjność
  • Umiejętność budowania długofalowej relacji z klientem
  • Utrzymywanie gabinetu w nienagannej czystości
  • Znajomość oferty gabinetu
  • Mile widziane podstaw w wykonywaniu podstawowych zabiegów
To oferujemy
  • Pracę na pełen etat
  • Umowa kontraktowa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Pełne przeszkolenie i wdrożenie stanowiskowe
  • Możliwość rozwoju, nauki, dzięki wykonywaniu różnych zabiegów, oraz uczestnictwu w szkoleniach czy wydarzeniach branżowych
  • Pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole w miłej atmosferze
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wspaniałych klientów
Benefity
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata

Aktualizacja: 06.01.2024