Ogłoszenie nieaktualne

Marketing specialist

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

O nas - Heydigital:
Jesteśmy grupą specjalistów w dziedzinie digital marketingu, połączonych marką Heydigital. Wspólnie świadczymy wysokiej jakości usługi doradcze oraz marketingowe 360°, dla dużych i małych klientów z różnych branż. Ideą Hey jest korzystanie z synergii naszych kompetencji, dlatego kluczowe aspekty rozwoju to dla nas komfort i jakość współpracy wewnątrz organizacji. Kładziemy nacisk na relacje oraz ciągłe usprawnienie naszej komunikacji. Wierzymy, że właśnie w taki sposób jesteśmy w stanie dostarczać usługi o ponadprzeciętnej jakości.

Twoje obowiązki:
  • Tworzenie i optymalizacja kampanii w Facebook/Meta oraz Google
  • Przygotowywanie treści reklamowych
  • Udział w procesie sprzedaży, tworzenie strategii oraz estymacji
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Raportowanie działań
  • Wdrażanie narzędzi analitycznych takich jak Pixele społecznościowe, Google Anaylics, Google Tag Manager, Hotjar
Wymagania (Must-have):
  • Znajomość systemów reklamowych Facebook/Meta i Google
  • Podstawowa znajomość SEO
  • Podstawowa znajomość CMS Wordpress
  • Znajomość Google Analytics 4, Google Tag Manager-a
  • Chęć rozwoju swoich skilli w obszarze digital marketingu
Wymagania (Nice-to-have):
  • Praktyczna znajomość programu Canva/lub innego programu graficznego – umiejętność szybkiego tworzenia lub edycji kreacji dla kampanii reklamowych
  • Znajomość Locker Studio (Data Studio)
  • Podstawowe umiejętności w html/css/js
Co oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (dopasowane do Twojego doświadczenia)
  • Forma współpracy dostosowana do Ciebie: UOP, B2B, Zlecenie
  • Prowizje od ewentualnych pozyskanych lub poleconych projektów (sprzedaż nie będzie Twoim obowiązkiem!)
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Duża autonomia w działaniu
  • Praca zdalna w standardowych godzinach (8-16, 9-17)
Rezonuje z Tobą marketing internetowy i masz już niemałe doświadczenie na swoim koncie? Zgłoś się do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).