Maszynista z licencja oraz prawem jazdy kat. B

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Praca za granicą
Tak

Jedna z największych firm budowlanych, prężnie działająca na rynku polskim i zagranicznym poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Maszynista do obsługi pojazdów, maszyn, koparek dwudrogowych oraz lokomotyw

Miejsce pracy: Niemcy (niemiecka umowa o pracę)

Zadania:
  • Przewóz i obsługa pojazdów, maszyn i koparek dwutorowych, lokomotyw oraz pociągów (podczas budowy i naprawy energetycznej trakcji kolejowej),
  • Prowadzenie pojazdów trakcyjnych typu: SRT, OMF, koparka dwudrogowa oraz pojazdy 4AXE na szlakach kolejowych.
Wymagania:
  • Licencji maszynisty klasy A (UE) - warunek konieczny,
  • Mile widziane - dodatkowe kwalifikacje do obsługi maszyn dwudrogowych tj. SRT, OMV, koparka dwudrogowa, pojazdy 4AXE,
  • Doświadczenia w pracy przy kolejowej, przemysłowej bądź tramwajowej sieci trakcyjnej lub ogólnie w branży kolejowej,
  • Prawo jazdy kat. B, jeśli masz C/CE będzie ono dodatkowym atutem, jeśli nie, chętnie sfinansujemy takie prawo jazdy,
  • Gotowości do pracy zmianowej na terenie Niemiec.
Gwarantujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – niemieckie warunki,
  • Zarobki w euro + premie za nadgodziny, dodatki za nocki, niedziele, święta i inne,
  • Bezpłatne szkolenia techniczne i certyfikacja uprawniająca do wykonywania zawodu na terenie Niemiec,
  • Bezpłatne zakwaterowanie, zjazdy średnio co 2 tygodnie do Polski,
  • Zorganizowany przejazd i pobyt na terenie Niemiec,
  • Odzież i narzędzia do pracy,
  • Ubezpieczenie, niemiecka kasa chorobowa, Kindergeld.

KRAZ 13 471 Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.