Ogłoszenie nieaktualne

Mechanik / Elektryk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w kierunku mechaniczne, elektryczne lub pokrewne,
  • Komunikacyjna znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Duża dyspozycyjność (praca u klientów, często przez cały tydzień),
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu lub serwisie maszyn i urządzeń,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Otwarty umysł, umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach,
  • Gotowość i chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Odpowiedzialność (powierzone zadania oraz mienie),
  • Umiejętność współpracy z ludźmi,
  • Kultura osobista,
  • Dobra znajomość obsługi komputerów PC, w tym środowiska MS Office.

Praca na terenie całej Polski - gotowość do wyjazdów Twój zakres obowiązków:

  • Serwis maszyn i linii do produkcji opakowań z tektury litej i falistej,
  • Montaż nowych oraz naprawa już zainstalowanych urządzeń,
  • Konserwacja zapobiegawcza, przeglądy okresowe,
  • Rozwiązywanie problemów mechanicznych/elektronicznych,
  • Raportowanie przebiegu napraw ( jez. angielski).

To oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej, znanej w branży firmie z siedzibą w Szwajcarii,
  • Profesjonalne narzędzia oraz wyposażenie do wykonywania powierzonych zadań służbowych,
  • Szkolenia za granicą,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • Możliwość awansu,
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę.
  • Samochód służbowy.

Aktualizacja: 16.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl