Ogłoszenie nieaktualne

Mechanik Samochodowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanik samochodowy,
  • wykształcenie techniczne w zakresie budowy i napraw pojazdów samochodowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie, rzetelność, staranność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i pracy pod presją czasu,
  • znajomość obsługi komputera,
  • doświadczenie w naprawie samochodów francuskich.

Opis stanowiska

  • naprawy mechaniczne samochodów osobowych marki Peugeot, Toyota, Ford zgodnie ze standardami, technologią i dokumentacją techniczną producenta samochodów,
  • diagnostyka usterek mechanicznych.

Oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00,
  • okres próbny umowa zlecenie – dwa tygodnie,
  • po okresie próbnym współpraca na zasadach B2B (kontrakt na czas nieokreślony, opłacamy ZUS i podatek),
  • stawka 6000 – 6500 netto,
  • płatny urlop,
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie,
  • zniżki na nasze produkty,
  • możliwość zakupienia karty Multi Sport.

Aktualizacja: 16.03.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl