Ogłoszenie nieaktualne

Mechanik okrętowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Mechanicy, blacharze, lakiernicy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Firma należąca do dynamicznie rozwijającej się grupy, działającej w sektorze morskim statków poszukuje doświadczonego engine fitter'a/mechanika okrętowego do przeprowadzania remontów silników (4 suwowych) na własnych statkach. Oferujemy usługi w zakresie kompleksowych serwisów, remontów oraz zaopatrzenia. Praca stacjonarna na warsztacie w Gdańsku połączona z wyjazdami na planowe stocznie. Jeśli posiadasz umiejętności techniczne, doświadczenie w obszarze napraw okrętowych, oraz jesteś gotów podjąć wyzwania związane z utrzymaniem floty morskiej, to ta praca jest dla Ciebie.
Obowiązki:
  • Wykonywanie planowanych przeglądów i napraw okrętowych.
  • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych.
  • Utrzymywanie sprzętu zgodnie z normami bezpieczeństwa i regulacjami branżowymi.
  • Współpraca z innymi członkami zespoł  w celu efektywnego prowadzenia prac naprawczych.
  • Dbanie o dokumentację techniczną i raportowanie postępu prac.
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika lub mechanika okrętowego
  • Znajomość mechaniki oraz systemów napędowych.
  • Umiejętność obsługi narzędzi specjalistycznych.
  • Zdolność pracy w warunkach stoczniowych – będzie atutem.
  • Umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji w sytuacjach awaryjnych.
  • Gotowość do sporadycznych podróży służbowych.
Mile widziane:
  • Znajomość silników: MAK M25, M20; Deutz 62; Wartsila.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z uzależnieniem od doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole specjalistów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres [ukryte]
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.