Mechanik samochodowy (min. 5500 zł na rękę)

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
7700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanicy, blacharze, lakiernicy
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma Auto Reich działa na rynku od ponad 30 lat. Posiadamy 8 stanowisk. Co roku dokupujemy nowe maszyny, ściągacze, blokady, narzędzia. Dbamy o rozwój naszego serwisu. Każdy mechanik posiada swoją szafkę narzędziową oraz swoje stanowisko. Poszukujemy pracownika na stanowisko mechanik samochodowy

Zakres obowiązków:
  • praca jako samodzielny mechanik
  • diagnozowanie i naprawa samochodów osobowych różnych marek
  • wykonywanie przeglądów serwisowych pojazdów
  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy
wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe w kierunku naprawy samochodów
  • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego
  • prawo jazdy kat. B
oferujemy:
  • wysokie zarobki (od 5500 zł netto)
  • pracę w doświadczonym zespole
  • miłą atmosferę
  • nowe pomieszczenia sanitarne
  • wszelkie narzędzia potrzebne do pracy

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń (  [ukryte]  )