Młodszy Inżynier Testów i Uruchomień

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów.
  • Podstawowa wiedza z zakresu hydrauliki i elektryki.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Umiejętności manualne, dokładność.
Mile widziane:
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie prób ciśnieniowych oraz pneumatycznych prób szczelności.
  • Udział w odbiorach z klientami/inspektorami.
  • Wsparcie w testowaniu układów olejowych zgodnie z programem prób.
  • Wsparcie w montażu i pomiarach elementów wymagających dużej precyzji.
  • Rozwijanie wiedzy i umiejętności w kierunku samodzielnego Inżyniera Testów.
  • Okazjonalne wyjazdy serwisowe.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej od ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicznym.
  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń.
  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali produkcyjnej, zaplecze socjalne).
  • Atrakcyjny system premiowy (premie miesięczne).
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach.
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń wewnętrznych Akademii Rockfin.
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości.
  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny.
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecanie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto).
  • Dofinansowanie do karty MultiSport.
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach.

Aktualizacja: 23.12.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl