Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

ENTRION jest dynamicznie rozwijającą się firmą związaną z sektorem energetycznym i naftowo-gazowym. Świadczymy profesjonalne usługi producentom, wykonawcom wierceń i stoczniom na całym świecie. Zapewniamy kontrole jakości przez strony trzecie, nadzór nad dostawcami, tworzenie ksiąg dokumentacji produkcyjnej (MRB) i zarządzanie projektami.
Nasze biuro główne znajduje się w Houston w USA, mamy też swoje przedstawicielstwa w Ameryce Południowej, regionie Azji i Pacyfiku oraz Europie. ENTRION posiada certyfikat ISO 9001 i jest dobrze przygotowany, aby świadczyć profesjonalne usługi klientom z sektora naftowego.

Do naszego biura w Gdańsku poszukujemy
Młodszy Księgowy

OBOWIĄZKI:
  • Sprawdzanie i organizowanie kart pracy oraz przygotowywanie raportów dotyczących wykorzystania czasu.
  • Publikowanie i przetwarzanie wpisów w dzienniku, aby zagwarantować rejestrację wszystkich transakcji biznesowych
  • Należności (AR): Tworzenie, rejestrowanie i wysyłanie faktur
  • Zobowiązania (AP): Przygotowywanie, inicjowanie, rejestrowanie płatności i przeprowadzanie rozliczeń
  • Przygotowanie i dostarczenie raportów finansowych według potrzeby
  • Pomoc Głównej Księgowej w przygotowaniu miesięcznych/rocznych zamknięć
  • Pomoc przy innych projektach księgowych, jeśli to konieczne
Dodatkowe obowiązki w zależności od potrzeb, takie jak:
  • Wprowadzanie, organizacja i analiza danych
  •  Realizacja projektów specjalnych, takich jak raportowanie i analiza finansowa, zamknięcie miesiąca i audyt.
  • Wsparcie działu operacyjnego
WYMAGANIA:
  • Znajomość Intuit QuickBooks (będzie dodatkowym atutem), Microsoft (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Świetna organizacja i duża dbałość o szczegóły
  • Dobre rozumienie zasad i praktyk rachunkowości i sprawozdawczości finansowej
  • Doświadczenie na stanowisku młodszego księgowego będzie dodatkowym atutem
CO OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę na pełen etat z wynagrodzeniem adekwatnym do kwalifikacji.
  • Praca hybrydowa
  • Grupowe ubezpieczenie na życie i inne benefity
Kontakt: [ukryte]

Informacje o firmie

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji przez Entrion Polska Sp. z oo z siedzibą pod adresem Norwida 2, Gdańsk.

Aktualizacja: 18.12.2023