Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość),
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,
  • Znajomość przepisów podatkowych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętności pracy w zespole,
  • Terminowość, rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Znajomość systemów finansowo-księgowych typu ERP będzie dodatkowym atutem.

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie dokumentów księgowych dotyczących wszelkich zdarzeń gospodarczych, w szczególności faktur i wyciągów bankowych,
  • Ewidencja dokumentów od kontrahentów zagranicznych,
  • Ewidencja czynnych i biernych RMK,
  • Ewidencja środków trwałych,
  • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, uzgadnianiem sald kont księgowych,
  • Raportowanie do GUS.

To oferujemy

  • Rozwój w Grupie VECTRA: Możliwość współpracy z różnymi jednostkami organizacyjnymi firmy,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne Warunki Finansowe: Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności,
  • Benefity: Elastyczny czas pracy, karta multisport, preferencyjne zakupy u partnerów.

Aktualizacja: 21.03.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl