Młodszy Specjalista Supply Chain

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Zakupy
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Aktualnie dla naszego Klienta- firmy Follet- poszukujemy osoby na stanowisko:
Opis stanowiska

Praca stacjonarna w Mokrym Dworze k. Pruszcza Gdańskiego.

Zakres obowiązków:
  • organizacja transportu krajowego i międzynarodowego, współpraca z firmami logistycznymi,
  • organizacja odpraw celnych, współpraca z agencjami celnymi,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie realizacji zapotrzebowania na wskazane materiały i usługi,
  • kontakt z dostawcami w zakresie bieżącej pracy operacyjnej, składanie zamówień zakupu oraz kontrola ich realizacji,
  • dokonywanie zakupów operacyjnych,
  • poszukiwanie obszarów do optymalizacji powierzonych procesów.

Wymagania:
  • minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • zdolności organizacyjne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista, sumienność i odpowiedzialność,
  • znajomość przepisów celnych i zagadnień związanych z organizacją procesów transportowych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dużą niezależność oraz swoboda w działaniu,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • zajęcia z języka angielskiego.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.