Młodszy Specjalista ds. zakupów operacyjnych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Charakter pracy
Hybrydowa

Oczekiwania:

  • Naszym oczekiwaniem w stosunku do kandydatów jest chęć do zdobywania nowej wiedzy, zaangażowanie, entuzjazm, pozytywna energia, nastawienie na współpracę.
  • Do sukcesu na tym stanowisku niezbędne będą również zdolności analityczne, dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność za swoje zadania.
  • Oczekujemy również dobrej znajomości MS Office - w szczególności MS Excel.
  • Na tym stanowisku raz na jakiś czas będziesz się kontaktować z osobami anglojęzycznymi, więc znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację będzie niezbędna.
  • Super, jeżeli masz wykształcenie techniczne, pozwoli Ci to szybciej wdrożyć się w specyfikę pracy (lecz nie jest to warunkiem koniecznym).
  • Świetnie, jeżeli masz już wiedzę dotyczącą procesów zakupowych. Jeżeli jednak będzie do dla Ciebie nowe wyzwanie - bez obaw - wszystkiego Cię nauczymy! :)

Zakres zadań:

  • Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało składanie i realizacja zamówień na podstawie bieżącego zapotrzebowania.
  • Dodatkowo będziesz czuwać nad harmonogramami dostaw, monitorować obrót zapasami i dbać o optymalizację partii zamówień zakupu oraz poprawność danych dotyczących zakupów i dostawców.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w sektorach morskim, energetycznym, kolejowym i maszyn przemysłowych.
  • Środowisko współpracy: wspieramy kulturę, która sprzyja współpracy, pracy zespołowej i otwartej komunikacji. Twoje sugestie i pomysły będą docenione.
  • Równowaga między pracą a życiem prywatnym: Rozumiemy znaczenie utrzymania zdrowej równowagi między pracą a życiem prywatnym. Nasze elastyczne formy pracy umożliwiają efektywne zarządzanie zobowiązaniami zawodowymi i osobistymi.
  • Kultura inkluzji: Przyjmujemy różnorodność i dążymy do stworzenia środowiska pracy, w którym każdy czuje się ceniony i szanowany. Cieszymy się z indywidualnych różnic i promujemy równość szans dla wszystkich.
  • Dobrostan: Twój dobrostan ma dla nas znaczenie. Promujemy zdrowe i pozytywne środowisko pracy.
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacyjnych.
  • Udział w tworzeniu standardów wewnątrz organizacji.
  • Możliwość rozwijania umiejętności języka technicznego.
  • Pakiet benefitów.

Aktualizacja: 23.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl