Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. kontroli jakości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa na zastępstwo
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej
  • Znajomość technik analitycznych HPLC, GC (oprogramowania Empower)
  • Znajomość GMP oraz GLP
  • Doświadczenie w pracy z pakietem MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ (praca w systemie 3 zmianowym w ruchu ciągłym )

Zadania:

  • Wykonywanie i ocena badań fizyko-chemicznych związanych z analizami IPC
  • Przeprowadzanie działań wyjaśniających w przypadku uzyskania wyniku nietypowego, niezgodnego ze specyfikacją
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej zgodnie z zasadami zawartymi w procedurach i instrukcjach
  • Przygotowywanie roztworów odczynników i wzorców oraz ich racjonalnym wykorzystaniem
  • Pobieranie próbek produktów syntez do badań jakościowych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Aktualizacja: 30.12.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl