Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. rozliczeń podatkowych

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
2121 - 4242
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Audyt / Podatki,
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Jeżeli do nas dołączysz, będziesz przygotowywać deklaracje podatkowe do polskich i zagranicznych urzędów skarbowych.
  • Będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za kontakt telefoniczny i e-mail z naszymi klientami. Kontakt będzie dotyczył przedstawienia oferty rozliczeń podatkowych lub bieżącego statusu danego zlecenia.
  • Do twoich obowiązków będzie należała również obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej w zakresie obsługiwanych zleceń oraz uzupełnianie CRM.
Nasze wymagania
  • Atutem będzie nabyte doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym, kancelarii doradztwa podatkowego lub dziale kadrowo/płacowym.
  • Wymagamy znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.
  • Będziesz przygotowywać deklaracje podatkowe do polskich i zagranicznych urzędów skarbowych. Przyda Ci się umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji podatkowych i interpretowania przepisów.
  • Dobra komunikacja z klientem to dla nas priorytet. Szukamy osób otwartych, chętnych do pracy i pomocy zarówno naszym klientom, jak i współpracownikom.
To oferujemy

Proponujemy Ci pracę młodszego specjalisty / specjalisty ds. rozliczeń podatkowych. Po zakończeniu okresu rozliczeń podatkowych (maj 2024) wspólnie zdecydujemy, czy zostaniesz z nami na dłużej. Zapewnimy Ci niezbędne wsparcie merytoryczne, abyś mógł/mogła jak najlepiej wykonać swoje zadania.
Oferujemy wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia.
Informacje o firmie
O nas

DORFIN Group Spółka z o.o. istnieje od 2010 roku. Zajmujemy się rozliczeniami podatków zagranicznych i polsko-zagranicznych. Wykonujemy usługi dla klientów mieszkających w Polsce, jak i za granicą. Stawiamy na wysoki poziom komunikacji między sobą i z klientami.

Aktualizacja: 17.01.2024