Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka zapewnienia jakości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (farmaceutyczne, chemiczne, biologiczne lub pokrewne)
  • Znajomość pakiet MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Znajomość technologii wytwarzania produktów farmaceutycznych i wymagań GMP (dodatkowy atut kandydata)
  • Doświadczenie pracy w obszarze zapewnienia jakości (dodatkowy atut kandydata)
  • Komunikatywność i otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku

Zadania:

  • Opracowanie, negocjowanie i aktualizacja umów jakościowych z podmiotami zewnętrznymi
  • Ścisła współpraca z klientami, wytwórcami zewnętrznymi (praca w międzynarodowym środowisku)
  • Udział w rozwiązywaniu problemów dotyczących jakości produktów leczniczych, substancji czynnych, prowadzenie i koordynowanie działań wyjaśniających
  • Współpraca ze specjalistami z innych obszarów
  • Tworzenie, opiniowanie oraz zatwierdzanie dokumentacji jakościowej
  • Nadzór nad zapewnieniem zgodności rejestracyjnej produktów wytwarzanych dla klientów B2B
  • Reprezentowanie organizacji w kontaktach z klientami oraz dostawcami/wytwórcami z ramienia obszaru Zapewnienia Jakości
  • Udział w audytach klientów/inspekcjach organów nadzoru

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Aktualizacja: 16.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl