Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - laboratorium weterynaryjne

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane biologiczne lub pokrewne,
  • Znajomość języka obcego (angielskiego lub niemieckiego) na poziomie komunikatywnym B1-B2,
  • Biegła znajomość obsługi komputera,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, cierpliwość, nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • Umiejętność organizacji pracy,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie materiału do badań,
  • Wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego,
  • Telefoniczna i osobista obsługa klientów,
  • Zamawianie i przygotowanie przesyłek kurierskich,
  • Prowadzenie spraw biurowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • Pakiet socjalny (medyczny lub sportowy),
  • Fundusz świadczeń socjalnych,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczania,
  • Dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Aktualizacja: 09.08.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl