Młodszy specjalista/ka ds. administracyjno-prawnych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista

Od 2008 roku Gremi Personal oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie uzupełniania braków kadrowych na terenie całej Polski. Sukcesywnie łączymy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Posiadamy bogate doświadczenie oraz 15 biur w różnych częściach Polski. Nasz zespół składa się z ambitnych i zmotywowanych osób o różnych narodowościach.
Głównym celem Gremi Personal jest dążenie do świadczenia usług na najwyższym poziomie w naszej branży. Tylko w ubiegłym roku zapewniliśmy zatrudnienie około 120 000 pracownikom. Jesteśmy elastycznym zespołem, gotowym dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Ale czego nam wciąż brakuje? Odpowiedź jest prosta: Ciebie i Twoich niezwykłych umiejętności!
Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego budowania sukcesu.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. administracyjno-prawnych
Lokalizacja: Gdańsk Centrum

Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie i opracowywanie wszelkich pism na potrzeby spółki;
  • Sporządzanie dokumentów korporacyjnych (m.in. uchwał, regulaminów, protokołów);
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemach elektronicznych;
  • Kontakt z urzędami i innymi instytucjami publicznymi;
  • Analiza i weryfikacja umów;
  • Legalizacja zatrudnienia cudzoziemców;
  • Wsparcie bieżących prac biurowych.
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie i umiejętność w tworzeniu różnego rodzaju pism oraz dokumentów;
  • Wykształcenie lub w trakcie kształcenia na kierunku - prawo, prawo administracyjne;
  • Mile widziana znajomość prawa pracy i przepisów dot. zatrudniania cudzoziemców;
  • Znajomość języka polskiego oraz ukraińskiego/rosyjskiego;
  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, odpowiedzialność.
To oferujemy:
  • Zatrudnienie oparte na stabilnej umowie o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz System Benefit;
  • Dogodną lokalizację pracy w samym sercu miasta;
  • Ciekawą pracę i przyjazną atmosferę w międzynarodowym zespole;
  • Niezapomniane tematyczne imprezy firmowe;
  • Szkolenia wstępne oraz wsparcie naszych doświadczonych pracowników;
  • Otwartą przestrzeń do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Gremi Personal Sp. z o.o. z siedzibą w: Wały Piastowskie 1/1415, 80-855 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: job@gremi-personal.com. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.