Ogłoszenie nieaktualne

Młodszy/a Księgowy/a

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie. Wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i masz ambicje realizować ciekawe projekty, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków
  • Ewidencjonowanie dokumentów księgowych dotyczących wszelkich zdarzeń gospodarczych, w szczególności faktur i wyciągów bankowych,
  • Ewidencja dokumentów od kontrahentów zagranicznych,
  • Ewidencja czynnych i biernych RMK,
  • Ewidencja środków trwałych
  • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, uzgadnianiem sald kont księgowych,
  • Raportowanie do GUS
Nasze wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość),
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,
  • Znajomość przepisów podatkowych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętności pracy w zespole,
  • Terminowość, rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Znajomość systemów finansowo-księgowych typu ERP będzie dodatkowym atutem.
To oferujemy
  • Rozwój w Grupie VECTRA: Możliwość współpracy z różnymi jednostkami organizacyjnymi firmy.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne Warunki Finansowe: Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności.
  • Benefity: Elastyczny czas pracy, karta multisport, preferencyjne zakupy u partnerów.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA S.A., a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania.