Młodszy/a Księgowy/a z jęz. holenderskim - praca zdalna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Zakres obowiązków:

Odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale zobowiązań
Przetwarzanie faktur
Uzgadnianie kont
Odpowiadanie na zapytania klientów zgodnie z procedurami
Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego
Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane pierwsze doświadczenie w międzynarodowym środowisku
Dobre zdolności komunikacyjne, chęć pracy w zespole
Oferta:

Umowa o pracę na pełen etat
Atrakcyjne wynagrodzenie
Szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych
Profesjonalne szkolenia rozwojowe
Realne możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku

Aktualizacja: 02.03.2023