Monter instalacji fotowoltaicznych (монтажник сонячних панелей)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma Sunny Roof jako ekspert w zakresie fotowoltaiki działa na rynku od 2016 roku. Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych. Swoją działalność opieramy na wszechstronnej analizie potrzeb klienta, dostarczając kompleksowe rozwiązania. Biorąc pod uwagę dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku energetycznym, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Montaż instalacji fotowoltaicznych
- Planowanie oraz rozmieszczanie konstrukcji
- Prowadzenie tras kablowych systemu fotowoltaicznego
- Wykonywanie uziemienia i wszelkich pomiarów elektrycznych
- Dbanie o jakość oraz utrzymanie porządku w trakcie i po wykonywanej pracy

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres próbny – później umowa o pracę
- Pracę od poniedziałku do piątku
- Profesjonalne narzędzia pracy
- Praca w 3-osobowym zespole
- Pełne wsparcie doświadczonego zespołu
- Grupowe ubezpieczenie na życie (po okresie próbnym)

Wymagania:
- Pracowitość i sumienność
- Chęć do pracy i nauki
- Prawo jazdy kat. B mile widziane
- Mile widziane doświadczenie w zakresie fotowoltaiki - nie jest to wymóg konieczny

Nie wymagamy CV

Informacje o firmie
W SUNNY ROOF oferujemy kompleksową obsługę związaną z instalacjami fotowoltaicznymi. Zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach wdrażania paneli słonecznych. Określamy skalę instalacji, dobieramy ją tak, aby spełniała potrzeby oraz możliwości finansowe klienta. Dbamy o to, aby instalacja nie była przeskalowana. Wspieramy przy pozyskaniu finansowania, zapewniamy pełen montaż oraz wsparcie techniczne.

Aktualizacja: 11.07.2023