Ogłoszenie nieaktualne

Monter rurociagów

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Monter rurociągów

Twój zakres obowiązków
  • montaż rurociągów na obiektach przemysłowych
  • łączenie rur i urządzeń rurowych
  • montażu według rysunku izometrycznego dla rurociągów
  • praca z użyciem elektronarzędzi
  • przygotowywanie materiałów: docinanie, szlifowanie i kompletowanie poszczególnych elementów rurociągów
Wymagania pracodawcy
  • doświadczenie w montowaniu rur instalacji przemysłowych i armatury minimum 2 lata
  • znajomość rysunku technicznego, dokumentacji rysunkowej, izometrii, planów i diagramów
  • umiejętność zespołowej pracy przy produkcji rur i osprzętu
  • umiejętność praca w zespole
Mile widziane
  • doświadczenie w przemyśle petrochemicznym
Pracodawca oferuje
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • stawki zaczynające się od 40 zł netto
  • około 60 godzin tygodniowo
  • wsparcie koordynatorów oraz pracowników administracyjnych przez cały okres zatrudnienia
  • zakwaterowanie
  • organizacja wszystkich niezbędnych formalności
  • pakiet socjalny

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia (KRAZ): 16693.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie

SilverBack jest firmą działającą w obszarze pozyskiwania i dostarczania wykwalifikowanej kadry technicznej oraz pracowników fizycznych na potrzeby rynku skandynawskiego oraz innych państw Europy Północnej.
Realizujemy również samodzielne kontrakty budowlane.
Nasi pracownicy współpracują przy realizacji największych projektów w regionie.
SilverBack aktualnie posiada siedziby w czterech krajach europejskich, w Irlandii, Danii oraz Rumunii oraz w Polsce.

Aktualizacja: 07.12.2023