Monter rusztowań

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Zdalna,
Praca w terenie
Praca za granicą
Tak

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku montera rusztowań ?
Jesteś chętny do podjęcia nowych wyzwań zawodowych?
Lubisz pracę zespołową?
Dołącz już dziś i pracuj.
Poszukuję pracowników na stanowisko montera rusztowań, praca w Belgii.

12.000 - 14.000 zł na rękę. Umowa o pracę.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Montaż i demontaż rusztowań fasadowych, modułowych w systemie Layher na obiektach mieszkalnych i komercyjnych - praca w Belgii.
Dobór i kompletowanie elementów rusztowania.

Monter rusztowań oczekiwania na stanowisko:
  • Polskie uprawnienia montera rusztowań.
  • Doświadczenie zawodowe na w/w. stanowisku.
  • Znajomość komunikatywna języka angielskiego lub języka niderlandzkiego, francuskiego, niemieckiego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Brak lęku wysokości.
  • Dobry stan zdrowia i siła fizyczna.
  • Atut: szkolenie VCA.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Braku uzależnień od alkoholu oraz używek.
NASZA FIRMA OFERUJE:
  • Długofalowa i stała współpraca
  • Zatrudnienie na umowie o pracę
  • Bezpłatne i zapewnione zakwaterowanie w Belgii
  • Zjazdy wg grafiku
  • System wynagrodzeń uzależniony od kwalifikacji
  • Stały kontakt z polskojęzyczną kadrą
  • Informacje o firmie
  • Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości.
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą działającą w wielu branżach, pomagamy naszym Klientom zrealizować projekty na terenie Polski i Unii Europejskiej. Pracujemy jako podwykonawca dla wielkich i małych firm, pomagamy naszym Klientom zrealizować ich ambicje biznesowe, dzięki zapewnieniu optymalnych warunków współpracy.

Aktualizacja: 01.05.2024