Nadruk na kartach -praca tymczasowa

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

Nr ref: ACK/09/23

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta, renomowanej firmy, poszukujemy kandydatów/kandydatki do pracy siedzącej.

Nasza oferta to:

PRACA TYMCZASOWA - NADRUK NA KARTACH PLASTIKOWYCH
TERMIN 21.09-29.06.2023

Lokalizacja:  Gdańsk Przymorze (doskonała komunikacja).

Obowiązki:
  • Wykonywanie nadruku na kartach plastikowych  zgodnie z wyznaczonym schematem

Wymagania:
  • Chęć do pracy,
  • Dokładność,
  • Gotowość do pracy w okresie od  21września do 29 września
Oferujemy:
  • Pracę w godzinach 6.00-14.00 , 14-22
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • Pracę na Przymorzu w lokalizacji z dogodnym dojazdem,

Możesz również zadzwonić - tel. [ [ukryte] ] . Powiemy co i jak.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym ACK/09/23  organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554