Nauczyciel / Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej (język angielski)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Języki obce
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie klasy w szkole podstawowej
  • terminowe i systematyczne planowanie pracy z dziećmi w oparciu o metodę projektu badawczego
  • prowadzenie diagnozy uczniów i wspieranie ich indywidualnego rozwoju
  • współpraca z rodzicami i uczniami
  • przygotowywanie planów pracy
  • prowadzenie dokumentacji szkolnej
Oferujemy:
  • magię tworzenia mądrej edukacji
  • wsparcie opiekunów metodycznych oraz technologicznych,
  • autonomię pracy,
  • rozwój zawodowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie, przywileje pedagogiczne, pakiet Beauty& Spa,
  • życzliwe środowisko pracy
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
Informacje o firmie
Nowo powstająca Autorska Niepubliczna Szkoła Podstawowa OCTOSCHOOL zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej z językiem angielskim.
Nasza Szkoła to wyjątkowe na miarę polskiej edukacji przedsięwzięcie tworzone przez czworga ekspertów edukacyjnych. Koncepcja koncentruje się na każdym dziecku i jego potrzebach. Zainicjowaliśmy innowacyjne rozwiązanie edukacyjne pracy metodą projektu badawczego w przestrzeni Future Classroom Lab, akcentując rozwój kompetencji przyszłości, a jednocześnie troskę o dobrostan dzieci.
Dzięki temu nauka jest ściśle fajna!
Jeśli chcesz tworzyć z nami tę niezwykłą szkołę, nową jakość edukacji, być częścią miejsca, w którym czas, współpraca, relacje i rozwój mają znaczenie, zapraszamy Cię do grona życzliwych i pełnych zapału entuzjastów edukacyjnych.