Nauczyciel Przedszkolny Gdańsk Śródmieście

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5200 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Nauczyciel Przedszkolny - Przedszkole Publiczne Little Umbrella Gdańsk Śródmieście
Wymagania:
  •  wykształcenie pedagogiczne z zakresu edukacji przedszkolnej, elementarnej lub wczesnoszkolnej, uprawnienia pedagogiczne
  • j. angielski min. komunikatywny
  •  Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  •  znajomość literatury dziecięcej, piosenek przedszkolnych etc.
  •  brak nałogów, wysoka kultura osobista, przyjemna aparycja
  • entuzjazm, chęć rozwoju i empatia
  •  wrażliwość na potrzeby podopiecznych
  • chęć rozwoju i doszkalania się
Obowiązki:
  • Prowadzenie zajęć zgodnie z planem placówki,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Organizowanie imprez i przedstawień
  • udział w wycieczkach, zebraniach i radach pedagogicznych
Oferujemy:
  • pracę publicznej placówce przedszkolnej
  • możliwość awansu zawodowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach
  • praca zmianowa w godzinach pracy placówki (7:00-17:00)
  • umowa o pracę
Informacje o firmie
O nas
Przedszkole Publiczne Little Umbrella jest placówka o profilu językowym.
Mieścimy się malowniczych kamienicach nad Motławą z widokiem na rzekę. W bezpośrednim sąsiedztwie przedszkola znajduje się plac wyposażony w wiele atrakcji dla dzieci
Przedszkole jest kameralne dla 48 dzieci.
Pracujemy w 3 grupach wiekowych.
 Jeżeli masz wielkie serce, pomysły na wspaniałe zabawy i entuzjazm - ta praca jest dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu [ukryte]